Select Page
Uus Viimsi Pizzakiosk on nüüd avatud! Esimene Viimsi Pizzakiosk nägi ilmavalgust 2013. aasta juunis Kaluri tee üsna märkamatus, nurgataguses kohas. Tegu ei olnud just eriti õnnestunud kohavalikuga läheduses polnud kuigipalju liiklust ja need, kes möödusid, ei leidnud kioskit üles. 2015. aasta detsembris koliti Viimsi Kaubanduskeskusse Delice’i toidupoe naabriks. Asukoht oli hea, aga selgus, et enamik Viimsi rahvast käib oma sisseoste tegemas hoopis Viimsi Keskuse Selveris. 

On suur rõõm tõdeda, et lõpuks on ka Viimsi Pizzakiosk õigesse kohta jõudnud! Rahvast käib palju ja kiidusõnu tuleb ka kioski sisekujunduse kohta. Tuleb välja, et Ameerika professoritel on ikka õigus, kui nad õpetavad, et toitlustusäris tuleb silmas pidada kolme väga tähtsat asja: asukohta, asukohta ja asukohta! 

Viimsi keskuses on oluliselt parem kui eelmises kohas, olen väga rahul. Rahvast on kõvasti rohkem, müügikäive on tõusnud pea kahekordseks! Meil on hea meel, et kõik vanad kliendid on meiega kaasa tulnud ja lisandunud on ka palju uusi kliente. Eks natuke võtab uue köögiga harjumine aega, aga kokkuvõttes on kõik siiski kolm korda parem!

Liis

Omanik, Viimsi Pizzakiosk