Select Page

Novembrikuu alguses täienes Pizzakioski menüü ühe maitsva ja väga erilise tootega – heategevuspitsaga. Iga pitsa ostu pealt kingib Pizzakiosk ühe euro heategevuseks. Toetus läheb Lions-klubi Eesti piirkonnale ning selle toel aidatakse abi vajavaid Eesti lapsi. 

Heategevuspitsa sai endale nimeks Lõvipitsa. Pitsa retsepti on välja töötanud Pizzakioski meeskond, tuginedes oma 16 aasta pikkusele kogemusele ja lähtudes Eesti pitsasõprade eelistustest. Lõvipitsa koostisosadeks on BBQ-kaste, juust, hakkliha, vorst, marineeritud kurk, ananass, mais ja küüslauk. Suur pitsa maksab 10.90, millest 1 euro läheb heategevuseks. 

Pizzakioski asutaja ja värske Lions-klubi liikme Kurre Ehrnsteni sõnul on see üle-eestilise pitsaketi jaoks uudne viis heategevuseks. Siiani on Pizzakiosk toetanud väga palju erisuguseid laste- ja noorteprojekte kas kinkekaartide või tasuta pitsadega. 

„Lõvipitsat ostes saab iga inimene anda oma panuse Eesti laste hüvanguks. Mis võiks olla veel parem viis heateoks? Saad korraliku ning maitsva kõhutäie ja seda tehes toetad ka abivajajaid,“ loodab Ehrnsten kampaaniale sooja vastuvõttu. 

Lõvipitsa on saadaval ainult novembrikuus ja kõigis Pizzakioskites üle Eesti, kokku juba 29 kohas. Ka Lõvipitsa karp on erikujundusega: see kannab uhkusega lõvi märki ning annab edasi Lions-klubi 2020/2021. aasta hooaja juhtmõtet: – „Lahkus loeb!